Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Hest og vogn med to kvinner og mann

Olje på lerret
58x84
Signert nede t.h.: Axel Ender -

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00