Ender, Axel(1853-1920)
Hest og vogn med to kvinner og mann
Olje på lerret
58x84
Signert nede t.h.: Axel Ender -
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Olje på lerret
58x84
Vurdering
NOK 120 000–150 000