Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Hest og vogn med to kvinner og mann

Olje på lerret
58x84
Signert nede t.h.: Axel Ender -

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000