Ender, Axel(1853-1920)
Skiløpere
Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 155 000
Olje på lerret
60x90
Vurdering
NOK 150 000–200 000