Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Skiløpere

Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 155 000