Ender, Axel(1853-1920)
Ung bunadkledd kone med hund
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: Axel Ender-
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
46x38
Vurdering