Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Ung bunadkledd kone med hund

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: Axel Ender-

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000