Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Fisketorv

Olje på lerret
38x50
Signert nede t. v.: Otto Sinding

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Bergens fisketorv". Er ikke Bergens klassiske fisketorv!

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000