Hansteen, Nils(1855-1912)
Skibbrudd 1890
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1890
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
36x54
Vurdering