Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Skibbrudd 1890

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1890

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering