Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Svarstad, Anders (1869-1943)
Høstaften

Olje på lerret
57x74
Signert nede t.h.: A C Svarstad

Påtegnet med tittel på baksiden. Utsyn over Oslo?

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000 med forbehold