Svarstad, Anders(1869-1943)
Høstaften
Olje på lerret
57x74
Signert nede t.h.: A C Svarstad
Påtegnet med tittel på baksiden. Utsyn over Oslo?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000 med forbehold
Olje på lerret
57x74
Vurdering