Nupen, Kjell(1955-2014)
Rødt interiør med sjakkspill
Olje på lerret
117x100
Signert nede t.h.: K. Nupen
Påtegnet med tittel nede på lerretet. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Rødt Interiør med sjakkspill" K. Nupen okt/nov 80".
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 70 000