Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Nupen, Kjell (1955-2014)
Rødt interiør med sjakkspill

Olje på lerret
117x100
Signert nede t.h.: K. Nupen

Påtegnet med tittel nede på lerretet. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Rødt Interiør med sjakkspill" K. Nupen okt/nov 80".

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 70 000