Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinne og mann ved fabrikk

Olje på lerret
117x78,5
Signert nede t.h.: Ekeland

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 90 000