Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne og mann ved fabrikk
Olje på lerret
117x78,5
Signert nede t.h.: Ekeland
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 90 000
Olje på lerret
117x78,5
Signert nede t.h.: Ekeland
Vurdering