Kavli, Arne(1878-1970)
To unge piker 1918
Olje på lerret
118x96
Signert og datert nede t.h.: A- Kavli. 18-
Kunstnerforbundet 1958, kat.nr. 27 med tittel: "To unge piker".
Kunstnerforbundet 1963, kat.nr. 25.
Kunstnerforbundet 1968, kat.nr. 50.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 40 000