Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne ved stamp med vaskebrett
Olje på plate
73x51
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Skisse av sittende mannsakt tegnet på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 18 000