Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Kunstnernes hus, Oslo kat.nr. 45
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 82 000
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Vurdering