Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering