Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Høysommer, Fra Rønnes

Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 150 000–200 000