Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Hankø 1920
Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20
Oslo kunstforening 1927.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
86x71
Oslo kunstforening 1927.
Vurdering