Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Hankø 1920

Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20

Oslo kunstforening 1927.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 80 000