Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Kaféverten 1951

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Aulie 51

Påtegnet med dedikasjon på baksiden av platen: "Til Sigrid og Folke med takk for sist fra Kari og Reidar".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 123.
Liljevalchs, Stockholm 1975, kat.nr. 201 med tittel: "Kaféverten".

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 190 000