Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Aulie, Reidar(1904-1977)
Kaféverten 1951

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Aulie 51

Påtegnet med dedikasjon på baksiden av platen: "Til Sigrid og Folke med takk for sist fra Kari og Reidar".

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 123.
Liljevalchs, Stockholm 1975, kat.nr. 201 med tittel: "Kaféverten".

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 190 000