Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Ballade 1947

Olje på lerret
134,5x110
Signert nede t.v.: EHJ

Signert og påtegnet med tittel og datering av kunstneren på baksiden av lerretet: "Ballade". 1947. Erik Harry Johannessen.

Petit Palais, Paris 12.11-31.12.1954.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 30 000