Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Ballade 1947

Olje på lerret
134,5x110
Signert nede t.v.: EHJ

Signert og påtegnet med tittel og datering av kunstneren på baksiden av lerretet: "Ballade". 1947. Erik Harry Johannessen.

UTSTILT:

Petit Palais, Paris 12.11-31.12.1954.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 30 000