Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Krohg, Per (1889-1965)
Vindusvask i Paris 1927

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1927

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo, 27. mai-14. juni 1992, "Per Krohg og 7 malere hans elever - Guy Krohg Maleri", kat.nr. 8 med tittel: "Vindusvask i Paris".

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 34 000