Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Krohg, Per(1889-1965)
Vindusvask i Paris 1927

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1927

Kunstnerforbundet, Oslo, 27. mai-14. juni 1992, "Per Krohg og 7 malere hans elever - Guy Krohg Maleri", kat.nr. 8 med tittel: "Vindusvask i Paris".

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 34 000