Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Barneselskap

Olje på plate
84x104
Signert nede på midten: Vinjum

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1976, kat.nr. 155.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 125 000