Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Vinjum, Johannes(1930-1991)
Barneselskap

Olje på plate
84x104
Signert nede på midten: Vinjum

Kunstnerforbundet, Oslo 1976, kat.nr. 155.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 125 000