Vinjum, Johannes(1930-1991)
Barneselskap
Olje på plate
84x104
Signert nede på midten: Vinjum
Kunstnerforbundet, Oslo 1976, kat.nr. 155.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 125 000
Olje på plate
84x104
Vurdering