Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Jensen, Ulf Valde(1945-)
Adam og Eva 1970

Olje på lerret
83x110
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 70

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Statens Kunstutstilling, Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1970 kat.nr. 69.

Proveniens:

Einar Schanke

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 15 000