Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Adam og Eva 1970

Olje på lerret
83x110
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 70

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1970 kat.nr. 69.

PROVENIENS:

Einar Schanke

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 15 000