Jensen, Ulf Valde(1945-)
Adam og Eva 1970
Olje på lerret
83x110
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 70
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Statens Kunstutstilling, Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1970 kat.nr. 69.
Proveniens:
Einar Schanke
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 15 000