Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Rian, Johs. (1891-1981)
Kortspill

Olje på plate
65x54
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000