Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Rian, Johs.(1891-1981)
Kortspill

Olje på plate
65x54
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 200 000