Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ancher, Michael (1849-1927)
Los

Olje på lerret, oppklebet på plate
42x34
Signert nede t. h.: MA

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering