Scheel, Benedicte(1851-1929)
Portrett av Johanne Henrikke Scheel 1879
Olje på lerret, oppklebet på plate
27x20
Signert og datert på midten t.h.: B. Scheel. 1879.
Påtegnet på baksiden av platen: Johanne Henrikke Scheel født 29 juli 1845. Montert i oval ramme.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00