Nerdrum, Odd(1944-)
Ryggvendt akt
Olje på lerret
133x99
Signert nede t.v.: O Nerdrum
Malt i 1977-78.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 800 000
Olje på lerret
133x99
Signert nede t.v.: O Nerdrum
Malt i 1977-78.
Vurdering
NOK 300 000–400 000