Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Ryggvendt akt

Olje på lerret
133x99
Signert nede t.v.: O Nerdrum

Malt i 1977-78.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 800 000