Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Nerdrum, Odd(1944-)
Ryggvendt akt

Olje på lerret
133x99
Signert nede t.v.: O Nerdrum

Malt i 1977-78.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 800 000