Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Waksvik, Skule(1927-2018)
Ung i dag 2007

Bronse
H: 162 cm. L: 104 cm. B: 64 cm. (Plinten L: 92 cm. B: 41 cm.)
Signert og datert på plinten: Skule W 07

Unikat, 1/1. Antagelig støpt i 2006.

Vigelandmuseet, "Waksvik 80 år", Oslo 2007.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 140 000