Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Hellesen, Thorvald(1888-1937)

Olje på papir
21,5x17,5
Signert nede t.v.: Th. Hellesen

Antagelig malt 1921 til 1923.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 75 000