Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Hellesen, Thorvald (1888-1937)

Olje på papir
21,5x17,5
Signert nede t.v.: Th. Hellesen

Antagelig malt 1921 til 1923.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 75 000