Hellesen, Thorvald(1888-1937)
Olje på papir
21,5x17,5
Signert nede t.v.: Th. Hellesen
Antagelig malt 1921 til 1923.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 75 000
Olje på papir
21,5x17,5
Antagelig malt 1921 til 1923.
Vurdering