Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Rådhusplassen, Oslo 1955

Olje på plate
81x72
Utydelig signert og datert nede t.h.: B Riis 55

Påtegnet med blyant på baksiden av platen: B. R. Kr. 1000,-

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 20 000