Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Riis, Bendik(1911-1988)
Sommerferie, Sørlandet 1943

Olje på plate
41x33
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Bendik Riis. Juli 1943 Sørlandet.

Lapp fra Statens Kunstutstilling klistret på baksiden med påtegnelser og signatur av kunstneren.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 25 000