Riis, Bendik(1911-1988)
Sommerferie, Sørlandet 1943
Olje på plate
41x33
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Bendik Riis. Juli 1943 Sørlandet.
Lapp fra Statens Kunstutstilling klistret på baksiden med påtegnelser og signatur av kunstneren.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 25 000