Ekeland, Arne(1908-1994)
Astronauter
Olje på lerret
86x65
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 85 000
Olje på lerret
86x65
Vurdering