Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Ekeland, Arne(1908-1994)
Astronauter

Olje på lerret
86x65
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 85 000