Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Hagen, Else (1914-2010)
Oslomotiv

Olje på lerret
99x100
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert på baksiden, på blindrammen: Else Hagen

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 62 000