Mann i interiør 1942
Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 42.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 44 000
Olje på plate
81x65
Vurdering
NOK 40 000