Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Mann i interiør 1942

Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 42.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 44 000