Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Mann i interiør 1942

Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 42.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 44 000