Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Strømme, Olav (1909-1978)
Oppstilling med fiolin 1933

Olje på lerret
80x100
Signert og datert oppe t.h.: Olav Strømme -33.

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 252.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 62 000