Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Strømme, Olav(1909-1978)
Oppstilling med fiolin 1933

Olje på lerret
80x100
Signert og datert oppe t.h.: Olav Strømme -33.

Statens Kunstutstilling, Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 252.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 62 000