Strømme, Olav(1909-1978)
Oppstilling med fiolin 1933
Olje på lerret
80x100
Signert og datert oppe t.h.: Olav Strømme -33.
Statens Kunstutstilling, Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 252.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 62 000