Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Saal, Georg (1818-1870)
Norsk landskap 1855

Olje på lerret
90x139
Signert og datert nede t.h.: G. Saal Baden Baden 1855.

Tysk maler. To bønder, en med merskumpipe, den andre med avisen Morgenbladet!

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000