Saal, Georg(1818-1870)
Norsk landskap 1855
Olje på lerret
90x139
Signert og datert nede t.h.: G. Saal Baden Baden 1855.
Tysk maler. To bønder, en med merskumpipe, den andre med avisen Morgenbladet!
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000