Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Regnfull høstdag motiv fra Lilleaker

Olje på lerret
57x74
Signert nede t.v.: Fredrik Kolstö.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Regnfuld Høstdag" (Motiv fra Lilleaker)

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering