Onsager, Søren(1878-1946)
Måneskinn Capri
Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: S. O.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Maaneskin (Capri).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: S. O.
Vurdering