Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Måneskinn Capri

Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: S. O.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Maaneskin (Capri).

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering