Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordabåten kommer 1896

Olje på lerret
53x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 36 000