Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordabåten kommer 1896

Olje på lerret
53x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering

Tilslag NOK 36 000