Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordabåten kommer 1896
Olje på lerret
53x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
53x74
Vurdering