Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Utenfor grinden 1873

Olje på lerret
75x105
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1873.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "A: Askevold, Bergen 1873. "Udenfor Grinden"".

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000