Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Askevold, Anders(1834-1900)
Utenfor grinden 1873

Olje på lerret
75x105
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1873.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "A: Askevold, Bergen 1873. "Udenfor Grinden"".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 70 000