Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1919

Olje på lerret
64x120
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1919.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15