Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1919
Olje på lerret
64x120
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1919.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Olje på lerret
64x120
Vurdering
NOK 50 000