Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Dahl, Hans(1849-1937)
Hjemvendende båter, Vest-Norge

Olje på lerret
93x145
Signert nede t.h.: Hans - Dahl.

Antagelig signert og påtegnet med tittel på tysk av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Hans Dahl Berlin Wilmersdorf Brandenburgische Str 38 "Heimat wändende (?) Boote, Westnorwegen"". Annen tittel samme sted: "Paa glittrende Bølger".

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15