Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Dahl, Hans (1849-1937)
Hjemvendende båter, Vest-Norge

Olje på lerret
93x145
Signert nede t.h.: Hans - Dahl.

Antagelig signert og påtegnet med tittel på tysk av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Hans Dahl Berlin Wilmersdorf Brandenburgische Str 38 "Heimat wändende (?) Boote, Westnorwegen"". Annen tittel samme sted: "Paa glittrende Bølger".

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 200 000