Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Etter julaften 1884

Olje på lerret
77x94
Signert og datert nede t.h.: Wilh. Peters 1884

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 52 000