Peters, Wilhelm(1851-1935)
Etter julaften 1884
Olje på lerret
77x94
Signert og datert nede t.h.: Wilh. Peters 1884
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
77x94
Vurdering
NOK 30 000–50 000