Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Etter julaften 1884

Olje på lerret
77x94
Signert og datert nede t.h.: Wilh. Peters 1884

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 52 000