Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Bergslien, Nils (1853-1928)
Frierbud fra Harald Hårfagre til Gyda 1891

Olje på lerret
63,5x50
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien 1891

Gyda ville ikke gifte seg med Harald Hårfagre før han hadde samlet hele Norge til ett rike.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering

Tilslag NOK 42 000