Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Bergslien, Nils(1853-1928)
Frierbud fra Harald Hårfagre til Gyda 1891

Olje på lerret
63,5x50
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien 1891

Gyda ville ikke gifte seg med Harald Hårfagre før han hadde samlet hele Norge til ett rike.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 42 000