Bergslien, Nils(1853-1928)
Frierbud fra Harald Hårfagre til Gyda 1891
Olje på lerret
63,5x50
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien 1891
Gyda ville ikke gifte seg med Harald Hårfagre før han hadde samlet hele Norge til ett rike.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 42 000