Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Lesestund i en bondestue 1880

Olje på lerret
43x54
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs München 80.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 56 000