Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Lesestund i en bondestue 1880
Olje på lerret
43x54
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs München 80.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 56 000
Olje på lerret
43x54
Vurdering