Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Moderens undervisning 1856

Olje på lerret
54x46
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand 1856.

Dietrichson 462 eller 463, henholdsvis Moderens undervisning VI eller VII.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 700 000