Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Sundt-Hansen, Carl (1841-1907)
Rypeskytter

Olje på lerret
59,5x50
Signert nede t.h.: Carl Hansen

Plakett på rammen: Carl Frederik Sundt-Hansen 1841-1907 "Rypeskytter" 1864. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skamarken".

PROVENIENS:

Samling Skamarken.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 750 000–950 000