Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute og dampbåt ved forreven kyst 1912
Olje på lerret
63x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1912.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
63x110
Vurdering