Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute og dampbåt ved forreven kyst 1912

Olje på lerret
63x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1912.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering

Tilslag NOK 40 000