Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Lodsen

Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 70 000–90 000