Krohg, Christian(1852-1925)
Lodsen
Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 70 000–90 000