Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Norsk fantasilandskap med foss 1816
Olje på lerret
50,5x64
Signert og datert nede t.v.: JCDahl 1816
Plakett på rammen med kunstnernavn og annen tittel: J. C. Dahl (1788-1857) Norsk landskap 1816.
Bang 91.
Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15