Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Bergen sett fra Kronstad (1810)

Olje på lerret
42x58
Usignert

Bang 13.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

LITTERATUR: Marie Lødrup Bang: Johan Christian Dahl 1788-1857, Oslo 1987, kat. nr. 13 med tittel "Bergen seen from Kronstad (1810)".