Krohg, Christian(1852-1925)
På hundevakt
Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Plakett på rammen: Christian Krohg 1852-1925 På hundevakt 1898.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 150 000–200 000