Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Krohg, Christian (1852-1925)
På hundevakt

Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Krohg

Plakett på rammen: Christian Krohg 1852-1925 På hundevakt 1898.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 120 000