Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Krohg, Christian(1852-1925)
På hundevakt

Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Krohg

Plakett på rammen: Christian Krohg 1852-1925 På hundevakt 1898.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 120 000