Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Bokken Lasson

Olje på lerret
91x56
Usignert

Påtegnet på baksiden av lerretet: Chr. Krohg: Bokken Lasson. Malt ca. 1900.

Bokken Lasson (1871-1970), sanger og skuespiller, søster av Oda Lasson Krohg.

Ref. Thue 315.

PROVENIENS:

Einar Schanke

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 150 000–200 000