Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Krohg, Christian(1852-1925)
Bokken Lasson

Olje på lerret
91x56
Usignert

Påtegnet på baksiden av lerretet: Chr. Krohg: Bokken Lasson. Malt ca. 1900.

Bokken Lasson (1871-1970), sanger og skuespiller, søster av Oda Lasson Krohg.

Ref. Thue 315.

Proveniens:

Einar Schanke

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15