Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap med roende mann 1893
Olje på lerret
100x185
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1893
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
100x185
Vurdering
NOK 200 000–300 000