Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Kystlandskap med roende mann 1893

Olje på lerret
100x185
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1893

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000