Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap med roende mann 1893

Olje på lerret
100x185
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1893

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 200 000